• Новак
Деца Мало Бебе Девојчиња Момчиња Winter Зима Топло Дебел Цврст Памук Долги Ракави Обложени Врвови Качулка Панталони Дуксер Поставена Облека

Деца Мало Бебе Девојчиња Момчиња Winter Зима Топло Дебел Цврст Памук Долги Ракави Обложени Врвови Качулка Панталони Дуксер Поставена

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Големина : 90 Препорачана возраст : 1-2 Години Биста : 64см/25.20" Ракав : 25см/9.84" Должина : 40см/15.75" Должина На Дното : 48см/18.90" Големина : 100 Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 68см/26.77" Ракав : 28см/11.02" Должина : 43см/16.93" Должина На дното : 53см/20.87" големина : 110 препорачана возраст : 3-4 години биста : 72см/28.35" ракав : 31см/12.20" должина : 46см/18.11" должина на Дното : 58см/22.83" големина : 120 препорачана возраст : 4-5 години биста : 76см/29.92" ракав : 34см/должина од 13,39" : 49см/19,29" должина на дното : 64см/25,20" големина : 130 препорачана возраст : 5-6 години биста : 80см/31,50" ракав : 37см/14,57" должина : 52см/20,47" должина на дното : 70см/27,56" деца мало бебе девојчиња момчиња warm зима топла дебела Цврста Памучни Врвови Обложени со руно Со долги Ракави дуксери Со качулка Со Качулка Комплет Облека карактеристики : материјалите носат подобро искуство при носење.Мека дише и флексибилна за кожата на вашето бебе.И рачното перење и машинското перење се во ред. Погоден за секоја пригода. Тоа е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете удобно искуство за секојдневно носење на бебето. Пакетот вклучува : 1pc Блузи+1pc Панталони Модни Цвеќиња Отпечатоци, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.Прилика : секоја пригода пол : тип На Униподаток : тип На Цврст Ракав : Долг Ракавако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте дека контактирате со нас. Материјал : Полиестер и памук. Нега : Препорачуваме рачно перење или машинско перење. Повод : Совршен За плажа,училиште, забава и секојдневно носење. Моден Дизајн : чевли за девојчиња за новороденчиња за ползење и одење на бебето. Тоа е најдобриот подарок за првите пешаци за новороденчиња. Ве молиме Запомнете : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на телото на вашето бебе, а потоа да се повикате на нашата табела со големини пред нарачката.

Главните карактеристики

Избор на клиент