• Новак
Мек И Изработен Од Пластичен Фудбалски Појас, Спортски Појас, За Внатрешен Надворешен Простор

Мек И Изработен Од Пластичен Фудбалски Појас, Спортски Појас, За Внатрешен Надворешен Простор

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Мек И Изработен Од Пластичен Фудбалски Појас, Спортски Појас, За Внатрешна Надворешна Спецификација : Состојба : 100% Тип На Артикл : Фудбалски Појас материјал : Пвц + Најлон Боја : Како Што Е Прикажано На Сликите Појас : Ослободете Ја Токата : Прибл. 90гр Пакет Листа : 2 х Најлон Лента 1 х Појас1 х еластичен Кабел Ултра издржлив појас изработен од пластика, без метални делови, ремен за ослободување на бравата, воздушна пластична тока. Држачот држи излишен крај на ременот, поврзете се со ременот без ситуација на навој. Не метете ги знамињата додека играте, ослободете ја ознаката кога ќе се повлече ознаката. Најлонските знамиња се отпорни на кинење и се кодирани во боја за да ја идентификуваат групата. Многу пати солза повлече не десетина ролна. Мека и извонредна, водоотпорна и ултравиолетова-доказ.

Главните карактеристики

Избор на клиент