• Новак
Ступел Индустрии Јорговани Покрај Езерото Планински Пејзаж Крајбрежна Сликарска Галерија Завиткано Платно Печатење Ѕидна Уметност

Ступел Индустрии Јорговани Покрај Езерото Планински Пејзаж Крајбрежна Сликарска Галерија Завиткано Платно Печатење Ѕидна Уметност

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди. Користејќи само најквалитетни мастила и платно на печатачите Мимаки, ние рачно го сечеме и истегнуваме секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Како резултат на тоа, уметноста е подготвена да виси на цврстата полица без потреба од инсталација. Димензии : 30 х 1,5 х 40 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 16 х 1,5 х 20 Големи : 20 х 1,5 х 30 Х-Големи : 30 х 1,5 х 40 Преголеми : 36 х 1,5 х 48. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Сликарство, Природа, Сценографија, Езеро, Вода, Езерце, Цвет, Пејзаж, Јорговани. Дизајн На Тим О ' Тул.

Главните карактеристики

Избор на клиент