• Новак
Женски Костими За Капење Костим За Капење Блок Во Боја Костими За Капење Шорцеви За Капење Пижами

Женски Костими За Капење Костим За Капење Блок Во Боја Костими За Капење Шорцеви За Капење Пижами

DEN 639.84
Пристапност
Во достапна форма

Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Најлон. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Гроздобер Печатење. Стил : , Каузална. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Костими За Капење (Кои Содржат Градите Рампа)Големина шема : . Големина : С Половината : 64см/25.20" : 72см/28.35" Должина : 57см/22.44" Под Биста : 66см/25.98"Големина : М Половината : 70см/27.56" : 76см/29.92" Должина : 59см/23.23" Под Биста : 72см/28.35"Големина : Л Половината : 76см/29.92" : 80см/31.50" должина : 61см/24.02" под биста : 78см/30.71" печатење и стил на плажа, привлечни очи, прават Атрактивен и зачудувачки изглед. Мини-Бикини Црна. Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Вас !!! Бокс Шорцеви Обликувана Бикини. Материјал : 82% Најлон, 18% Спандекс, Изработен Од Полиестер, Мека И Дише, Растеглива Мазна Ткаенина, Удобни Женски Бикини Костими за Капење кои Брзо се сушат. Бели Јога Шорцеви Жолти Бикини. Повод : За Меден Месец, Плажа Вокација, Базен Партија, Пливање Активности И Летен Одмор Жолти Шорцеви Про Велосипедизам.

Главните карактеристики

Избор на клиент