• Новак
Меидијастра Женски Градинарски Сабо Чевли Лесни Мазги Сандали За Дишење Вода Влечки Обувки

Меидијастра Женски Градинарски Сабо Чевли Лесни Мазги Сандали За Дишење Вода Влечки Обувки

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Опис на производотклучни Карактеристики На Нашата Градина Сабо : Дупки За Дишење И Брзо Сушење горната структура на сабо за Дишење обезбедува неверојатна пропустливост на воздухот и брзи перформанси на сушење. Меки и Лесни Изработени ОД материјал ЕВА, флексибилност, удобни и Лесни сите чевли се супер меки и еластични, кои ги штитат стапалата и ја подобруваат стабилноста и удобноста. Честичките за масажа Во гранулите За Масажа не само што го спречуваат лизгањето на стапалата, туку и ефикасно ги масираат стапалата на стапалата. Унисекс Градинарски Чевли Мажи Жени Градинарски Сабо Детски Градинарски Сабо Момчиња Девојчиња Градинарски Чевли пол унисекс - возрасни унисекс - Возрасни Деца Деца Водоотпорен Qvr_ ® Slip-resistantenture slip-resignatenture slip-eva. Увезени. Етилен Винил ацетат единствен. Дише : шуплив дизајн, повеќе дише, поволно здравје на стапалата. Честички за масажа Внатре : Масирајте ги стапалата и брзо се сушат, помеки и поудобни. Пренослив : Ултра Лесен, тежина на чевли од 120-130гр што е погодно за да ја земете на чантата. Анти-лизгачки ѓон : лесен надворешен ѓон, многу мек и може да се наведнува, витка. Отпорност на абење, превенција на лизгање. Повеќекратна Употреба : Погоден За многу активности на отворено и затворено, како домашни влечки или сандали, домашна употреба, градина, забава на плажа, туш, базен, теретана, чевли за медицинска сестра, шопинг, бања, хотели или само прошетка со куче итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент