• Новак
Чешка Со Веење Знаме Симпатична Квадратна Гума Печат Печат Бележник Изработка-Мали 1.25 во

Чешка Со Веење Знаме Симпатична Квадратна Гума Печат Печат Бележник Изработка-Мали 1.25 во

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Наведените големини се однесуваат на најдолгата страна на дизајнот на печатот. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Употреба со традиционални влошки за мастило со печат, акрилни или акварелни бои и многу повеќе. ЗАБАВИ И ЗАНАЕТ-Украсете картички, обвивка за подароци, списанија, планери, хартија, глина, ткаенина и многу повеќе со овој прекрасен гумен печат. Наведените големини се однесуваат на најдолгата страна на дизајнот на печатот. Слој од пена помеѓу рачката и гумата додава перница за да се направи печат на ветре.Забави и занает со овој шармантен мини гумен печат од Шмркање Мрзливост. Лесно се чисти со влажна крпа.Рачката од дрво ја прикажува нашата маскота за Шмркање и дизајнот на печатот на врвот за лесна идентификација. Рачката е исто така контурирана од двете страни за да обезбеди удобно држење. Рачката е исто така контурирана од двете страни за да обезбеди удобно држење. САМОСТОЈНА ЗАБАВА-рачката од дрво ја содржи нашата маскота за Шмркање и дизајнот на печатот на врвот за лесна идентификација.Материјалите во овој печат се набавени од врвни американски компании и собрани во нашиот Мрзлив калифорниски објект За да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години.

Главните карактеристики

Избор на клиент