• Новак
Чиста Најлонска Органска Лента,, 25-Двор, Црна

Чиста Најлонска Органска Лента,, 25-Двор, Црна

DEN 319.20
Пристапност
Во достапна форма

Оваа пенлива проѕирна лента е неверојатно разноврсна и може да се користи за речиси секој занаетчиски проект на кој ќе помислите. Совршен за завиткување услуги, подароци и сите други видови украси. Нашата квалитетна лента е изработена од чист 100% најлон и е достапна во широк спектар на убави бои. Ширина : 5/8" Должина : 25 јарди Оваа пенлива проегирна лента е неверојатно разноврсна и може да се користи за речиси секој занаетчиски проект на кој ќе помислите. Совршен за завиткување услуги, подароци и сите други видови украси. Нашата квалитетна лента е изработена од чист 100% најлон и е достапна во широк спектар на убави бои. Ширина : 5/8 " Должина : 25 јарди.

Главните карактеристики

Избор на клиент