• Новак
Денгмор Плус Големина Загреан Елек За Мажи И Жени Елек За Греење Со Двојна Контрола Загреана Јакна Зимски Елек За Греење

Денгмор Плус Големина Загреан Елек За Мажи И Жени Елек За Греење Со Двојна Контрола Загреана Јакна Зимски Елек За Греење

DEN 511.84
Пристапност
Во достапна форма

краток опис не е достапен Плус Големина Загреан Елек За Мажи И Жени Двојна Контрола 7 Елек За Греење Загреана Јакна Зимски Елек за Греење. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Азиската големина е мала, предлагам да купите поголема големина.Референца за големината на клиентот : с големина (САД 4-6) одговара на обемот на градите 33-35 инчи (приближно 83,8-88,9 см) - м големина (сад 8-10 см) одговара на обемот на градите 35-37 инчи (приближно 88,9-94 см) - л големина (САД 12-14 см) се вклопува во бистата 38-40 инчи (околу 96,5-101,2 СМ) - xxl големина (сад 201 см) одговара на бистата 11 0,7-46 инчи (околу 1,8-116,8 СМ). Совршен со основни Маици, кроп блузи, хеланки, црни панталони, хеланки, хеланки, шорцеви, хеланки, фармерки, тесни фустани, чизми до колена или потпетици за атрактивен изглед. Мекиот и пријателски материјал за кожата ве одржува топло во студената aut и зима.Не само голема За Божиќ,но,исто така,убаво да се облекуваат за датира,партија,повик,патување, дома, училиште, одмор итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент