• Новак
Денот На вљубените Ламба Венец Декорација Црвено Срце Ламба Венец Сјајна Виси Лажен Украси За Денот На Вљубените Свадба Украси

Денот На вљубените Ламба Венец Декорација Црвено Срце Ламба Венец Сјајна Виси Лажен Украси За Денот На Вљубените Свадба Украси

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различни дисплеи и светлосни ефекти. Список за пакување : 1 црвена венец во форма на срце. Ова е декорација во облик на срце погодна за забави, свадби, домови и училници за денот на Вљубените (30*35СМ).

Главните карактеристики

Избор на клиент