• Новак
Низок Пораст Подигнете Ги Гаќичките Со Засилувач На Задникот На Колкот, Отстранливи влошки од пена, Долна Облека За Обликување На Обликувачот На Колковите-С-Беж

Низок Пораст Подигнете Ги Гаќичките Со Засилувач На Задникот На Колкот, Отстранливи влошки од пена, Долна Облека За Обликување

DEN 287.84
Пристапност
Во достапна форма

Полнота обложени гаќи за засилување на задникот изгледаат 100% природно под секоја облека. Совршено за носење со вашите омилени фармерки, панталони, кратко, здолниште и вашите дневни облеки. Уживајте во вашата убава крива во секое време, насекаде. Влошките од пена се отстранливи за перење облека. Секоја подлога има свој џеб за да не се движи наоколу. Чувствувајте се удобно да ја лулате оваа обложена гаќичка која има меки влошки за задникот, висока еластична лента за половината и можете да ја носите под фармерки со низок пораст. Бренд : Полнота. Боја : Беж, Црна. Пол : Жени . Достапна Големина : S, M, L, XL . Материјал : 85% Полиестер, 15% Спандекс. Супер низок пораст засилувач на задникот Го Крева колкот. Отстранливите влошки за плен безбедно се вклопуваат во секој џеб на подлогата. Лесни еластики за супериорна удобност. Носете со шорцеви, здолниште и дневни облеки. Секси, удобно и невидливо. Отстранливи влошки од пена. Машина За Перење. Отстранете ги влошките од пена пред миење.

Главните карактеристики

Избор на клиент