• Новак
Накит 0. Ктв Круг Црн Дијамант Левербек Обетки ВО 14к Злато

Накит 0. Ктв Круг Црн Дијамант Левербек Обетки ВО 14к Злато

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Пенливи тркалезни црни дијаманти се совршено поставени во поставување на рачката, изработени ВО 14к Роза, Бело И Жолто Злато. Црно-дијамантите тежат 0,60 каратна вкупна тежина и Имаат црна боја и јасност I2-I3. Оваа монтажа е специјално дизајнирана да ја истакне природната убавина и сјај на Црно-дијамантот. Осветлете го вашиот изглед со овие едноставни, но елегантни обетки со грб!!"Информации за накитбренд, Продавач или Име На Колекција - Аонејвелриметален печат - 14кметал - Тип на роза голдгем - црн дијамантсетинг - 4 должина - 10 милиметризаден наод - рачка-број на камења - 2стоун Тежина - 0,30 каратицрн-Дијамант Информацијаоблик на Камен - Тркалезна Минимална боја - Црн дијамант минимална јасност - I2-i3cut - Многу Добар Метод за создавање на cutstone - Метод На Третман На Природен Камен - Термичка Обработка" едноставни класични столпчиња со лост во Поставување на наклон - бесплатна Испорака30 ден гаранција за враќање на парите комплементарна услуга за поправка во рок од 30 дена комплементарно пакувањевисококвалитетен фин накит.

Главните карактеристики

Избор на клиент