• Новак
Амазон Жаба Мулти-Дијамант Папокот Прстен

Амазон Жаба Мулти-Дијамант Папокот Прстен

DEN 52.64
Пристапност
Во достапна форма

Тип на конец : Надворешен Материјал : Хируршки Челик : Не Висат Стил : Животно, Инсектгемстон : Висококвалитетен Кубен Цирконијасеопфатна Големина : Ширина (15мм), Должина (30мм)Големина : 14га 1,6 мм, Должина : 10ммпродадени Поединечно Амазон Жаба Мулти-Скапоцен Камен Прстен На Папокот.

Главните карактеристики

Избор на клиент