• Новак
Одбиено Непознато

Одбиено Непознато

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

После шест години без да објави никаков материјал, продуцентот Брајан Бити ги изненади сите со ова освежувачко потсетување во 1999 година Дека Данеил сѐ уште е многу жив и создава. Одбиено Непознато (ЦД).

Главните карактеристики

Избор на клиент