• Новак
Момци за чудо нација повлекуваат шорцеви, големини 4- & хаски

Момци за чудо нација повлекуваат шорцеви, големини 4- & хаски

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Убаво откритие за него. Овие шорцеви на момчињата од Wonder Nation имаат лесен за носење, дизајн на влечење и еластична половината за дополнителна удобна удобност. Со мулти-џеб дизајн за да ги носи неговите задолжителни удари, овие шорцеви на момчињата можат да се мешаат и да се совпаѓаат со неговите други фаворити за чудо нација како Tees и резервоарот за врвови за ладен, лесен изглед. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/38% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Стил на влечење. Џебови : 2 фронт; 1 задниот џеб држете ги најважните работи. Карактеристики : Детали за врзување на половината. Докажано дете тешко : еластична половината за дополнителна удобност. Момчиња за влечење на шорцеви од Wonder Nation.

Главните карактеристики

Избор на клиент