• Новак
Лументо Деца Мокасини Рамни Мокасини Се Лизгаат На Рамни Влечки Боунот Училиште Мека Тркалезна Пети Фустан Чевли Сива-10С

Лументо Деца Мокасини Рамни Мокасини Се Лизгаат На Рамни Влечки Боунот Училиште Мека Тркалезна Пети Фустан Чевли Сива-10С

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Дише, лесните чевли се поудобни за носење. Погоден за : внатрешен, надворешен, играње во парк, одење надвор, свадба, забава, танцување, настап итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Главните карактеристики

Избор на клиент