• Новак
Inktastic Чикаго Илиноис Хоризонтот Ил Градови Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Inktastic Чикаго Илиноис Хоризонтот Ил Градови Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Чикаго Илиноис Мало Маица има град хоризонтот силуета во бело за забава патување сувенир или родниот град гордост подарок. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Чикаго Илиноис Хоризонтот Ил Градови Дете Краток Ракав Маица Унисекс Кралската Сина 5/6 T. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. силуета патување одмор сувенир роден град гордост град подарок ветровито унисекс дете дете од предучилишна возраст облека за деца hws.

Главните карактеристики

Избор на клиент