• Новак
Машка машка камо не'рѓосувачки челик свадбен бенд со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Машка машка камо не'рѓосувачки челик свадбен бенд со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

DEN 3839.20
Пристапност
Во достапна форма

Свадбениот бенд од не'рѓосувачки челик на Realtree Max 4 Camo 10mm е дизајниран специјално за машката рака и е идеален начин да ја покажете вашата вечна loveубов кон тој посебен некој во вашиот живот. Изберете го прстенот што најдобро одговара на вашиот стил и личност. Изработени само во најдобрите материјали, овој венчален прстен од не'рѓосувачки челик ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Willе го сакате уникатниот, сложено детализирање на надворешната страна на групата што ја прави оваа ставка толку уникатна и пожелна. Лесно е да се одржи, како и да се оцрни отпорни, издржливи, хипоалергични и достапни. Свадбениот прстен на Камо Камо со полирани рабови и вклопувањето на лукс удобност е исто така едноставен за отстранување. Real Tree Max 4 Машки Камо Камо 10мм Не'рѓосувачки челик свадбена лента со полирани рабови и лукс удобност вклопување : Камо свадбениот бенд за секоја привремена камуфлажа на маскирна, ви дозволува да се мешате со природата и да се истакнувате во конструкцијата на челик со челик за одржување.

Главните карактеристики

Избор на клиент