• Новак
Тркалезна Деколте Фустан За Жени Без Ракави Обични Џебови Дами Тенок Мини Фустан Краток Еднобоен Империја Фустан

Тркалезна Деколте Фустан За Жени Без Ракави Обични Џебови Дами Тенок Мини Фустан Краток Еднобоен Империја Фустан

DEN 335.68
Пристапност
Во достапна форма

Тркалезна Деколте Фустан За Жени Без Ракави Обични Џебови Дами Тенок Мини Фустан Кратка Еднобојна Империја Фустан информации За Производот : Карактеристики : Секојдневен,Без Ракави,О-Врат Женски Фустан . Материјал : Полиест, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. Стил : овој фустан Е Многу Удобен,Може Да биде Одличен под јакни или сам, облечен со потпетици или станови,токму онака како што сакате Повод : Запознавање,Секојдневен,Забава,Плажа, за работа,домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Што добивате : 1пц Женски Фустан. Големина : С САД : 4 ЕУ : 8 ВЕЛИКА британија : 34 Биста : 88см/34.65" Должина : 79см/31.10" Големина : М САД : 6 ЕУ : 10 ВЕЛИКА британија : 36 Биста : 92см/36.22" Должина : 80см/31.50" Големина : Л САД : 8 ЕУ : 12 ВЕЛИКА британија : 38 Биста : 96см/37.80" Должина : 81см/31.89" Големина : xl САД : 10 ЕУ : 14 велика британија : 40 биста : 100cm/39.37" должина : 82cm/32.28" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 еу : 16 велика британија : 42 биста : 104cm/40.94" должина : 83cm/32.68". Удобно, слободно време и стилски. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. Модерен дизајн и извонредна изработка ги прават овие здолништа ваш најдобар избор. Материјал : изработен е Од Полиестер. Меките и пријателски за кожата материјали ќе ви донесат врвно искуство со носење. тегет фустан за жени. мама и јас се облекуваме. фустани за жени 2023 секојдневен. обични фустани за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент