• Новак
Абтел Жени Се Лизга Фустан Цветни Печати Кратки Мини Фустани Секојдневен Летен Плажа Сарафан Дами Широка Бохо Сина Жолта 5XL

Абтел Жени Се Лизга Фустан Цветни Печати Кратки Мини Фустани Секојдневен Летен Плажа Сарафан Дами Широка Бохо Сина Жолта 5XL

DEN 463.84
Пристапност
Во достапна форма

Содржина на пакетот : 1 х Женски Фустан За Лизгање (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Карактеристика : Фустани Со Широки Ремени Бохо, Фустан Со Лизгање Без Ракави, Цветен Печатен Фустан, Сарафан На Плажа На Вратот На Екипажот, Трендовски И Елегантен4. Класичен Сарафан За Гардероба. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани, Лизгачки Фустан Тип На Шема : Цветен Печатен Боја : Бела, Сина, Црна, Црвена, Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестернеклин : Екипаж Должина на вратот : Мини Должини Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Материјал-100% Полиестер. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Натпревар - Мини Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Мини Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Краток Фустан. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Дизајнот На Вратот и Полите На екипажот Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Дизајн-Мини Фустан За Вратот На Екипажот, Краток Фустан Без Ракави, Фустан Со Бохо Цветно Печатено Лизгање, Сарафан на Плажа, Трендовски и Елегантен. Дизајн : Секси Боемски Долг Фустан. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.

Главните карактеристики

Избор на клиент