• Новак
Мини Фустани мијаилима За Жени Мода О-Вратот Со Долги Ракави Цветен Принт Обичен Фустан До Колена

Мини Фустани мијаилима За Жени Мода О-Вратот Со Долги Ракави Цветен Принт Обичен Фустан До Колена

DEN 495.84
Пристапност
Во достапна форма

37 "Должина : 101cm/39.98" Должина На Ракавот : 60см/23.02 "Половината : 77см/30.34 "Должина : 102cm/40.16" Должина На Ракавот : 63cm/24.76" Должина На Ракавот : 62cm/24. Големина : XL Биста : 100cm/39.62 "Половината : 72см/28. Големина : М Биста : 90см/35.43 "Должина : 99см/38.Големина : С Биста : 85см/33. Повеќе информации за големината ве молиме погледнете ја табелата со големини во описот на производот вовед за перење : препорачано миење Раце, избегнувајте употреба на белило, не мијте со топла вода И закачете се на суво Пакување Вклучуваат : што добивате : 1 € Женски Фустан Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни.46" Должина : 98см/38. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!. овозможувајќи ви да станете во фокусот на толпата и да добиете многу комплименти Прилики : Совршен За секојдневниот живот, секојдневен, плажа, одмор, работа, датум, забава, опашка или други активности кон крајот на пролетта, летото и раната есенска Биста : (XL)43,5-45,5 инчи, (2 XL)45,5-47,5 инчи, (3 XL)47,5-49,5 инчи, (4 XL)50-52 инчи, (5xl)52-54 инчи. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Големина : Л Биста : 95см/37.80 "Половината : 87cm/34.

Главните карактеристики

Избор на клиент