• Новак
Фјофпр Женски Летни Фустани Женски Секси Странични Шлиц Фустани Без Ракави Цврсти Модни Трегери Со Врат Долг Фустан

Фјофпр Женски Летни Фустани Женски Секси Странични Шлиц Фустани Без Ракави Цврсти Модни Трегери Со Врат Долг Фустан

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.Дизајнот на фустанот е многу облечен и лежерен, правејќи да се чувствувате сигурни и удобни за секој occasion. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Што добивате : 1пц Женски Фустан . Дизајнот на бојата може лесно да се совпадне со секоја облека. Дебелина : Стандард. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42. Стил : Секојдневен,Моден. Обичниот фустан е погоден за дома, канцеларија, забави, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, пролет, fall и зима.16 "Должина : 132см/51.

Главните карактеристики

Избор на клиент