• Новак
Georgeорџ Машки и големи машка лента со ленти Француски Тери Худи, до големина 5xl

Georgeорџ Машки и големи машка лента со ленти Француски Тери Худи, до големина 5xl

DEN 448.00
Пристапност
Во достапна форма

Толку кул и удобно. Додадете дополнителен слој на вашата облека со оваа машка качулка од Georgeорџ со ленти за контраст. Оваа качулка од пуловер е направена во памучна ткаенина што го прави одличен изглед за вашиот изглед, без разлика дали сте дома или далеку. Моделот е 6’1 ”и носи големина M. опуштено вклопување. Прикачен аспиратор; цртеж. Долги ракави. Предни џебови. Текстура на памук; Чувство на мека рака. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Машки пуловер шарена качулка од Georgeорџ.

Главните карактеристики

Избор на клиент