• Новак
34 W 17 H 9 ID 1 P Chrysler Architectural одделение PVC Pirced тавански медалјон, античка бронза

34 W 17 H 9 ID 1 P Chrysler Architectural одделение PVC Pirced тавански медалјон, античка бронза

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 34 "W x 17" H x 9 "Id x 1" стр. Уникатни и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како парче изјава за таванот, или како wallиден мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготрајно. Модерни, современи и елегантни опции на располагање.

Главните карактеристики

Избор на клиент