• Новак
22 OD 3 4 ID 3 4 P Шеврон Архитектонско одделение ПВЦ ПВЦ ПИРКЕДЕН тавански медалјон, злато

22 OD 3 4 ID 3 4 P Шеврон Архитектонско одделение ПВЦ ПВЦ ПИРКЕДЕН тавански медалјон, злато

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 22 "OD X 5 3/4" ID X 3/4 "стр. Единствени и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како парче изјава за таванот, или како A. Wallиден мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготрајно. Достапни се современи, современи и елегантни опции.

Главните карактеристики

Избор на клиент