• Новак
Машки Памучни Ленени Панталони Од Пет Дела Секојдневни Еднобојни Лабави Младински Јапонски Ретро Шорцеви За Дишење Мажи Машки Шорцеви Со Џебови

Машки Памучни Ленени Панталони Од Пет Дела Секојдневни Еднобојни Лабави Младински Јапонски Ретро Шорцеви За Дишење Мажи Машки

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Сезона. Лето. Пол. Машко. Повод. Секојдневно и на плажа. Стил. Мода и секојдневен. Тип на шема : Цврста боја. Должина : Шорцеви. Што ќе добиете : 1 пар на машки д панталони табела : . Големина : М Половината : 66см/25.98" : 110см/43.31" Должина : 55см/21.65"Големина : Л Половината : 72см/28.35" : 118см/46.46" Должина : 56см/22.05"Големина : XL Половината : 78см/30.71" : 126см/49.61" Должина : 57см/22.44"големина : xxl половината : 84cm/33.07" : 134cm/52.76" должина : 58cm/22.83"големина : xxxl половината : 90cm/35.43" : 142cm/55.91" должина : 59cm/23.23"големина : xxxxl половината : 96cm/37.80" : 150cm/59.06" должина : 60см/23.62"големина : хххххл половината : 102см/40.16" : 158см/62.20" должина : 61см/24.02"големина : ххххххл половината : 108см/42.52" : 166см/65.35" должина : 62см/24.41"големина : xxxxxxl половината : 114cm/44.88" : 174cm/68.50" должина : 63cm/24.80"големина : xxxxxxxl половината : 120cm/47.24" : 182cm/71.65" ДОЛЖИНА : 64cm/25.20" € големина ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите . Панталони за Мажи е Одличен Избор За Секојдневно . Памук И Материјал Што Дише Посоодветен За Летно Носење. `+украс панталоните За Мажи Се Лесни И Можат Да Бидат Добро Усогласени со Врвот. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни.

Главните карактеристики

Избор на клиент