• Новак
Плод На Разбојот Менс Пике Поло Кошула Со Кратки Ракави

Плод На Разбојот Менс Пике Поло Кошула Со Кратки Ракави

DEN 170.24
Пристапност
Во достапна форма

Лесна нега за возрасни, лесно носење pique polo Ideal за работна облека загарантирана да се изведува на 60° wash1x1 ребро рамна плетена јака и манжетни три копчиња за самобојна споена плоча и зашиено резервно копче засилени рабови на рамената со едно игла шиење залепено деколте за дополнителна удобност*3xl достапно во Бела, Морнарица, Црна, Хедер Морнарица и хедер Греј само тежина : 170-180g/m2fabric : easycare 65% полиестер, 35% памук (31-33 : за вклопување (ins))m (34-36 : за вклопување (ins))l (37-39 : за вклопување (ins))xl (40-42 : за вклопување (ins))2xl (43-45 : За Вклопување (Ins))3xl (46-48 : за вклопување (ins))плод на разбој-бренд натопен во традицијата, нудејќи сеопфатен асортиман на облека. УМБЦ388. 65% Полиестер/35% Памук. Овошје На Разбој Менс 65/35 Пике Краток Ракав Поло Кошула. Работа. Зима. Топло. Квалитет. Мажи. Машко. Кели Грин.

Главните карактеристики

Избор на клиент