• Новак
Машки Лежерни Опуштени Товарни Панталони Со Џебови, Работни Панталони Од Камо Памук На Отворено За Мажи

Машки Лежерни Опуштени Товарни Панталони Со Џебови, Работни Панталони Од Камо Памук На Отворено За Мажи

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Машки Тактички Панталони со 9 Џебови РИП-Стоп Лесни Работни Панталони ЗА ПЕШАЧЕЊЕ ПРЕМУИМ КОНСТРУКЦИЈА НА ТКАЕНИНА : Изработена од рип-стоп ткаенина, дизајнирана со класично вклопување за врвна удобност додека останувате активни на отворено, ве носи од работа и на отворено, до секојдневно секојдневно носење. МУЛТИ ЏЕБОВИ : тактички панталони за пешачење со 2 големи странични товарни џебови за лесен пристап,1 преден џеб со размавта, 3 закопчани товарни џебови и 2 задни џебови.Вкупно 8 Џебови за корисна употреба и разни опции за складирање. КАРАКТЕРИСТИКИ : Воени панталони за мажи карактеристики Отпорни на Гребење. Избледете, намалете и отпорни на брчки за одличното удобно и флексибилно. ОДГОВАРА : Машките Тактички панталони поседуваат достоинствена и работна алатка. За секојдневно основно носење, совпаѓањето со поло, Маици или јакни го комплетира секојдневниот изглед. Совршен за брз одговор, вежби на или надвор од должност, удобни и функционални за секојдневно носење. Лесните машки тактички панталони се совршени за сите активности на отворено, пешачење, лов, качување, возење велосипед,обука на армијата, макбаскет, пукање,риболов или вашата секојдневна каузална употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент