• Новак
Менс Дрибленд 5. оз., Маица Пакет

Менс Дрибленд 5. оз., Маица Пакет

DEN 479.84
Пристапност
Во достапна форма

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината за сушење ја отстранува влагата од телото; шиење со двојна игла низ целата површина; беспрекорна јака; етикета за пренос на топлина; снимено Рамо до рамо; Гилдан Менс Дрибленд 5,6 мл., 50/50 Маица 5 Пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент