• Новак
Белела Менс Мода Обични Блузи Со Долги Ракави Кошули Основни Копчиња На Вратот На Екипажот Надолу Хенли Маици Маици Пуловер

Белела Менс Мода Обични Блузи Со Долги Ракави Кошули Основни Копчиња На Вратот На Екипажот Надолу Хенли Маици Маици Пуловер

DEN 287.68
Пристапност
Во достапна форма

Опис : . Пол : Мажи Човек, Господин, Машки, Момчиња. Стил : Машки Еднобоен Џеб За Гради Со Долги Ракави Маица Со Тркалезно Дно На Вратот. Тип На Шема : Еднобојна, Џеб На Градите, Копче Надолу. Боја : Армиска Зелена, Каки, Светло Сива, Темно Сива, Бела, Црна (По Избор). Големина : S,M, L, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 35% Полиестер, 65% Памук. Деколте : Кружен Врат. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Сезона : umn, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1. Оваа Маица Со еднобојна боја, која не само што е лесно да се привлече внимание, туку и полна со личност и виталност. 2. Совршено се совпаѓа со панталони и фармерки и може да се носи за состаноци, работа, патувања, забави, одмор, одмор итн. 3. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, запознавање и какви било активности на отворено. Содржина На Пакетот : . 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Фататура : Долги Ракави Копче Екипажот Вратот Хенли Кошули, Повик Тенок Одговара Машка Маица Блузи.Погоден За Пролет ,umn и Зима. 35% Полиестер 65%памук, Супер мека, висококвалитетна ткаенина. Удобен дизајн на деколте, направете ја маичката потрајна, не е лесна за деформација. Дизајниран за носење сам или како лесен слој што одговара на омиленото палто, овие врвови со долги ракави се задолжителни за сезонски промени. Лесно одговара на вашите фармерки, панталони и палта, одлично со стилови од секојдневни до свечени. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови,Фитнес,Тренинг,Атлетски, Трчање. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. табелата со генерички големини не е нашата големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент