• Новак
Менс Обичен Патент Зашиен Штанд Јака Жакард Топол Плетен Џемпер Капут Копче Нагоре Џемпер Мажи

Менс Обичен Патент Зашиен Штанд Јака Жакард Топол Плетен Џемпер Капут Копче Нагоре Џемпер Мажи

DEN 547.04
Пристапност
Во достапна форма

Менс Обичен Патент Зашиен Штанд Јака Жакард Топол Плетен Џемпер Капут Копче до Џемпер Менсезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно и дома. Стил : Мода и слободно време. Материјал : Памук. Тип На Шема : Цврст. Должина : Должина. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 Компјутер Џемпер. ①Материјал е Направен од Висококвалитетни Материјали, Доволно Е Топло Воumn и Зима. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. ●Натпревар●Машкиот Врв Е Лесен И Може Добро да се Совпадне со Хеланки, Фармерки и Стебла за Пливање. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка.

Главните карактеристики

Избор на клиент