• Новак
Хоган Човек Сини Велур Патики

Хоган Човек Сини Велур Патики

DEN 687.84
Пристапност
Во достапна форма

Лого печатење јазик, странично лого, гумен ѓон за лого на Задниот Материјал : 100% ТЕЛЕШКА КОЖА СКУ : ЛУН-ХХМ6470ФБ60ПЈК0ЕСИ Добредојдовте во официјалната Продавница ЗА ЛУОЗОФИЈА!ЛУОЗОФИЈАТА е компанија за препродажба на луксузни брендови основана во Сан Диего, КАЛИФОРНИЈА од 2016 година. Сите наши производи се увезуваат Од Италија и се продаваат во САД.Ние се потрудиме да обезбедиме висока мода, луксузни предмети по пристапни цени. Ние гарантираме дека сите наши производи се 100% автентични. Купувајте со нас и ќе заборавите на купувањето во продавниците за стоки или брендови. Нашите цени лесно ќе ги победат нивните цени. Хоган Човек Сини Велур Патики.

Главните карактеристики

Избор на клиент