• Новак
Хаитски Жени Летна Плажа Сарафан Еднобоен Долг Фустан Врат На Екипажот Макси Фустани Празнична Забава Вино Со Кратки Ракави Црвено 3XL

Хаитски Жени Летна Плажа Сарафан Еднобоен Долг Фустан Врат На Екипажот Макси Фустани Празнична Забава Вино Со Кратки Ракави

DEN 335.68
Пристапност
Во достапна форма

Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Натпревар-Макси Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Дизајнот На Вратот и Полите На екипажот Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Класичен Сарафан За Гардероба. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Руцхед, Замав, Еластична Боја На Половината : Беж, Портокалова, Црвена, Црвена Вино, Виолетова, Сива, Зелена, Темно Сина, Црна, Виолетова Црвена, Темносина, Небесно Сина, Црвена Роза, Кафе, Маслинесто Зелена (По Избор)Големина : S, m, L, Xl, 2xl, 3xl, 4xl, 5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandexneckline : Должина На Вратот На Екипажот : Долги Должини Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Дизајн-Макси Фустан На Вратот На Екипажот, Долг Фустан Со Кратки Ракави, Бохо Фустан Со Замав Во Цврста Боја, Сарафан На Плажа, Трендовски и Елегантен. Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.

Главните карактеристики

Избор на клиент