• Новак
Женски Долги Ракави Ребрести Блузи За Кошули Со Цврста Боја Кружен Врат Тенка Монтирана Маица Секојдневна Основна Маичка Врвна Есенска Улична Облека

Женски Долги Ракави Ребрести Блузи За Кошули Со Цврста Боја Кружен Врат Тенка Монтирана Маица Секојдневна Основна Маичка Врвна

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Женски Есенски Тенки Врвови, Еднобојна Ребрести Долги Ракави Кружен Врат Исечена Маица. Спецификации : . Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Јака : Кружен Врат. Должина на ракавот : Долг Ракав. Шема : Цврста Боја. Големина : С/М/Л/ХЛ. Боја : Црна, Бела,Зелена, Паста Од Грав Црвена. Содржина На Пакетот. 1 *Врвови. Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см во големина. 2. Во зависност од користениот компјутерски монитор, боите може да се разликуваат од вистинските бои. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен материјал : Изработен од полиестер, ткаенина погодна за кожата, мека, удобна за носење и погодна за жени со нежна кожа. Карактеристики : Пролетна и есенска секојдневна Маица, цврсто ребро, долг ракав, тркалезен врат, тенка кошула, која ја покажува должината на папокот и разноврсна облека. Повод : Погоден За секојдневно слободно време, одмор, запознавање, забава, шопинг, работа или други прилики, лесен за совпаѓање со омиленото палто, фармерки со висок струк. Уникатен подарок : погоден е за девојка или сопруга како подарок за роденден или подарок за одмор за да додаде боја во нејзината гардероба. И тоа е начин да ја зајакнете вашата врска. Пакетот вклучува : 1 * Женска Есенска Тенка маица, која поддржува машинско перење, виси за сушење, без пеглање или белење.

Главните карактеристики

Избор на клиент