• Новак
Кошули За Жени 4 јули Ден На Независноста Четврти Удобен Ракав Соодветен Летен Круг Вратот Маица Блузи

Кошули За Жени 4 јули Ден На Независноста Четврти Удобен Ракав Соодветен Летен Круг Вратот Маица Блузи

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно прочитајте ја оваа реченица (големината XL генерално е погодна за 120lb,секоја големина е околу 11lb разлика). Се разбира, се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе.Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 46cm/18.11" Должина : 64cm/25.20" Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 44.5 cm/17.52" Ракав : 47cm/18.50" Должина : 66cm/25.98" Големина : L биста : 112см/44.09" рамо : 46см/18.11" ракав : 48см/18.90" должина : 68см/26.77" големина : xl Биста : 118см/46.46" рамо : 47.5 см/18.70" ракав : 49см/19.29" должина : 70см/27.56" големина : Xxl биста : 124см/48.82" рамо : 49см/19.29" ракав : 50см/19.69" должина : 72см/28.35" пакетот содржи : 1пц Врв. Материјал : изработен Од Полиестер, Спандекс.мека, удобна,дише,пријателска за кожата,удобна за допирање и носење, прави да се чувствувате добро. Повод : Костум за секојдневен, патување, дома, Совршен За секојдневно носење, на отворено,работа и забави, секоја пригода е совршена Во Пролет, Fall и Зима. Нега на облека, Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Овие каузални лабави Врвови Одлично се носат со Слаби Фармерки,Хеланки,Чизми или Потпетици,опремени со ленти и отпечатоци од леопард за да создадат чувство за мода. Посветеност на услугата : ако добиете производ со проблеми, ве молиме контактирајте не за да ги решите, вклучително и враќањето на производот е заменето.

Главните карактеристики

Избор на клиент