• Новак
Женски Маица Блузи Нова Година Краток Ракав В - Вратот Блузи Работа Печатење Маица Подароци За Жени

Женски Маица Блузи Нова Година Краток Ракав В - Вратот Блузи Работа Печатење Маица Подароци За Жени

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Должина : 69см/27.17" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 16см/6.30" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 102см/40.16" Должина : 70см/27.56" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 17см/6.69" Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 108см/42.52" должина : 71см/27.95" Рамо : 41см/16.14" РАКАВ : 18см/7.09" Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 114см/44.88" должина : 72см/28.35" РАМО : 42 CM/16.54" ракав : 19cm/7.48" големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 120cm/47.24" должина : 73cm/28.74" РАМО : 43cm/16.93" ракав : 20cm/7.87" големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 126СМ/49.61" должина : 74см/29.13" рамо : 44см/17.32" ракав : 21см/8.27" идеален подарок : погоден е за роденден, Годишнина, ДИПЛОМИРАЊЕ, денот на ВЉУБЕНИТЕ, Божиќ, денот на благодарноста. Оваа Смешна Графичка Маица Е Идеален Подарок За Вашите Пријатели, Семејство, Роднини. Прилики : Маица За Жени, Секојдневна Маица За Жени.Одлично За Жени Или Девојки, Подарок За Мајка, Баба, Сестра, Семејство. Маици За Жени Плус Големина. Преголеми Маици За Жени. Забелешка : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликите Пред Да Купите, Ви Благодариме За Разбирањето. Доколку Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Овие Производи, Слободно Контактирајте Не. Ние Ќе Ве Контактираме Во Рок Од 24 Часа За Да Ви Обезбедиме Подобро Решение.

Главните карактеристики

Избор на клиент