• Новак
Адвиикд Западни Маици За Жени Женски Блузи Облечени Секојдневни Летни Слатки Врвови Маица Бизнис Маици Со Долги Ракави Маица

Адвиикд Западни Маици За Жени Женски Блузи Облечени Секојдневни Летни Слатки Врвови Маица Бизнис Маици Со Долги Ракави Маица

DEN 360.48
Пристапност
Во достапна форма

Лента Маичка Женска Блуза Џеб О Вратот Партија Основни Блузи Кошула Кошули Жени Лабава Фитфеатура : Оваа Женска Блуза Ги Има Следниве Карактеристики-Долг Ракав,Џеб, Боја,Пуловер,О Нцек,Лабава,Удобна,Со Мода и Секојдневен Стилматеријал : Полиестер, Мек Материјал, Чувствувајте Се Удобно, Лесно, Дише Кул, Не Лепливо.Сезона : Лабави Кошули.Овие Основни Врвови Можете Да Ги Спарите Под Јакна, Со Фармерки, Хеланки Или Здолниште Во Пролет ,umn И Зима. Гардероба Што Мора Да Ја Имате!Применлива Сцена : Совршена Блуза Убава За Плажа, Бизнис, Забава, Состанок, Канцеларија, Работа, Одмор, Одмор, Секојдневно Носење.ПОЛ : Девојки Материјал : Полиестер-Совршена Еластичност, Материјал За Дишење и Мека Текстура. Стил На Дизајн : Дизајнот Со Еднобоен Кружен Врат Е Актуелниот Моден Тренд, Кој Е Елегантен, Но Удобен. Вреди Да Се Купи Еден, И Јас Ќе Ви Се Допадне Овој Стил Многу. Функција : Овие Женски Врвови Се Изработени Од Висококвалитетен Материјал И Се Доволно Издржливи За Вашето Секојдневно Носење И Можат Да Бидат Совршено Спарени Со Панталони. Совршен За Секојдневен, Забавен, Секојдневен, Празник И Клуб. Внимание : Ве Молиме Дозволете грешка од 0-2 см Поради Рачно Мерење. Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Не Ви Пречи Пред Да Понудите. Прилика : Дневно, Забава,Одмор,Клуб, Спорт.

Главните карактеристики

Избор на клиент