• Новак
Девојки Графички Маици О-Вратот Љубов Печатени Пуловер Маици За Жени Дозвола $ Виолетова 12

Девојки Графички Маици О-Вратот Љубов Печатени Пуловер Маици За Жени Дозвола $ Виолетова 12

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Без разлика дали барате нешто за работен ден или роденденска прослава, опциите се бесконечни.75 "Должина : 66см/25. Исто така, постојат пооблечени опции како врвови од корсет или блузи надвор од рамената.54" Должина : 68cm/26. За поелегантен изглед, жените можат да изберат врвови од шифон или чипка. За оние кои го сакаат бохо стилот, постојат асиметрични врвови, селски блузи и врвови на ѕвончиња. Само не заборавајте да се грижите за вашата коса со добри производи и користете АКСХД долна облека и чорапи за крајна удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент