• Новак
Женски Кошули Секојдневни Врвови Зимски Fashion Мода Со Долги Ракави Цврст Преден Засечен Јака Костум Кардиган Канцеларија Јакна Палто Маица Врвот

Женски Кошули Секојдневни Врвови Зимски Fashion Мода Со Долги Ракави Цврст Преден Засечен Јака Костум Кардиган Канцеларија Јакна

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Особено ширината на ракавот, бистата, половината итн.93" ракав : 58см/22.Џемпери за жени : Удобен И Разноврсен Џемпер, изработени од растеглива ткаенина што дише,не премногу густа или тенка и добро се вклопуваат, одржуваат пријатно.23" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 34 биста : 98см/38. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе.44" ДОЛЖИНА : 61см/24.16" рамо : 42см/16.14" Ракав : 56см/22.

Главните карактеристики

Избор на клиент