• Новак
Маица за расчистување на маицата мијарб дами печатено пулвер вино xxxl

Маица за расчистување на маицата мијарб дами печатено пулвер вино xxxl

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

38''Size : M Bust : 100cm/39,37 '' : 39cm/15.95''xx 82 '' 43cm/16.73 '' Рамо : 40см/15,75 '' Sleeve : 21. Најдобар избор за вашата гардероба!.80''Shoulder : 38cm/14.77'size : L Bust : 106cm/41.46'''L должина : 69cm/27.17''Size : xlbust : 112cm/44.54'''sleeve : 23.07 '' Должина : 68cm/26.35'''Sleeve : 20. Content Содржина на пакувања : 1 X Women Women Tops Информации за производот : Сезона : Летен пол : Womenенски пригода : Мода, Дневна должина на блузи : Редовен модел Тип : Печатен стил : Мода, Опсег на секојдневна грешка 1-3cmsize Графикон : Size Bust Shouldersleevel должини96cm/37,80''38cm/14. Достапно во повеќе бои.09''shoulder : 41cm/16. Itе биде совршено да се спарите со панталони, здолништа, хеланки или фармерки за обичен, но трендовски изглед, погоден за пролет, лето, есен или зима.68'''''''Lenge : 67cm/26.35 '' Големина : SBust : 96cm/37. ??? не ја носите вашата вообичаена облека - додадете го овој врв во вашата количка денес!.80 '' Рамо : 38cm/14.

Главните карактеристики

Избор на клиент