• Новак
Мајчинство на ракав крст предниот фустан

Мајчинство на ракав крст предниот фустан

DEN 354.08
Пристапност
Во достапна форма

Оваа предна фустан на мајчините на vixen vixen ᅡᄒ е удобен и лесен за облекување. Овој фустан е без брчки и има силуета без грижа. Лесно за транзиција на овој фустан од ден во ноќна облека. СТАР ВИКСЕН МАТИРАНИЕ 3/4 Крст фустан на ракав : 96% полиестер, 4% спандекс. Вкрстено предно деколте. 3/4 ракав. Завршен фронт. Хитови под коленото. Машинско миење ладно.

Главните карактеристики

Избор на клиент