• Новак
Дозвола За Бренд

Дозвола За Бренд

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Изработен од висококвалитетни меки материјали, се чувствува мазно и удобно. Се препорачува лесно чистење и миење раце. Овој капак За Божиќен стол е дизајниран директно да го покрие столчето за јадење, обезбедувајќи брз и удобен начин за украсување на вашиот ресторан или кујна за Претстојниот Божиќ. Капакот на столот Дедо Мраз се користи за Божиќна декорација во кујната, така што вашиот ресторан може веднаш да влезе Во божиќната сезона. Димензии : 61 * 45СМ/ (А), 70 х 45см/ (Б). Една големина одговара на повеќето столчиња за јадење. Изненадете ги вашите деца со овој комплет навлаки за столчиња На Дедо Мраз и уживајте во забавно и незаборавно време со нив. Спакувани вклучуваат : 1 парчиња. Гаранција за задоволство-Вашето задоволство е наш највисок приоритет. Ако имате какви било прашања или грижи, ве молиме известете не без двоумење и или ќе ја поправиме ситуацијата или веднаш ќе обезбедиме поврат/замена. Изработен од висококвалитетни меки материјали, се чувствува мазно и удобно во раката. Се препорачува лесно чистење и миење раце. Дизајниран да покрива директно преку трпезариски столчиња, овој капак За Божиќни столчиња обезбедува брз и удобен начин за украсување на вашата трпезарија или кујна за претстојниот Божиќ. Г-дин / Г-Ѓа санта чаир покритие за Кујна Божиќ декорација и да добиете вашиот ресторан во божиќ сезона веднаш. Димензии : 53 х 43см/20.87 " х 16.93 "(А), 74 х 44см/29.13" х 17.32" (Б). Една големина одговара на повеќето столчиња за јадење. Изненадете ги вашите деца со насловната страница на овој стол На Дедо Мраз и уживајте во забавно и незаборавно време со нив.

Главните карактеристики

Избор на клиент