• Новак
Васарет-Женски Трикот Половина Лизгање, должина

Васарет-Женски Трикот Половина Лизгање, должина

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Создадете мазна основа за секој фустан со ова ладно и удобно полу лизгање што нема да се држи до вашата облека. Убавите допири на чипка долж деколтето и полите и прилагодливите ремени го прават ова совршено под секој фустан. Прекрасно прилагодено и свиленкасто меко наспроти вашата кожа, ова лизгање создава мазен изглед кој нема да се држи до вашите здолништа и фустани. Носете со нашата соодветна скроена камизола за мазен изглед васарет-Женска Трикота Половина Лизгање, должина од 24 инчи : 100% Најлон. Должина Од 24 Инчи. Половина Должина. Антистатичка ткаенина. Нема дизајн за возење. Страничен шлиц за удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент