• Новак
Сарафани За Жени Секојдневен Летен Замав Камис Краток Хавајски Тропски Принт Миди Женски Фустани За Кошули Плажа V Врат Без Ракави Плус Големина Свадба Гостин Фуст

Сарафани За Жени Секојдневен Летен Замав Камис Краток Хавајски Тропски Принт Миди Женски Фустани За Кошули Плажа V Врат Без

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Тоа ќе биде совршен подарок за вашата мајка, тетка, баба или вашите најдобри пријатели!Прилика : овие фустани со плус големина се прилично одлични за летна забава на плажа,домашна облека,канцеларија или присуство на свадба,меден месец,состанок со момче.

Главните карактеристики

Избор на клиент