• Новак
Голема Промоција Нерѓосувачки Челик Кафе Ледена Лажица Квадратна Боја На Главата Долга Рачка Кафе Млеко Чај Мешање Лажица Квадратна Ледена Лажица Марк Чаша Лажиц?

Голема Промоција Нерѓосувачки Челик Кафе Ледена Лажица Квадратна Боја На Главата Долга Рачка Кафе Млеко Чај Мешање Лажица Квадратна

DEN 191.84
Пристапност
Во достапна форма

1. Исклучителни производи, 5 ѕвезди во индексот на бои, а животот не.2. Интегрална форма, без празнина, одбиваат да го сокријат најзастапениот.3. Нерѓосувачки челик, квалитетот е потрајни, може да се користи за долго време.4. Удобна рачка, хуманизиран дизајн, измазнување.5. Лажицата е квадратен стил, убава атмосфера и мазно огледало.Име на производ : лажица за мешање од нерѓосувачки челик : 304 нерѓосувачки челик големина : 15 * 1,5 * 1см, 17 * 1,5 * 1см боја : вистинска боја, златна, розово злато, црно злато, боја : 0,016 кг, 0,018 кгпакување : Опноте : 1. Физичката боја на производот може да се разликува од сликата поради проблемот со светлината или екранот.2. Големината е рачно мерење, може да има слаба разлика и специфична во натура.Пакетот содржи : 1 * мешање Лажица Голема Промоција Нерѓосувачки Челик Кафе Ледена Лажица Квадратна Глава Боја Долга Рачка Кафе Млеко Чај Мешање Лажица Квадратни Мраз Лажица Марк Чаша Лажица.

Главните карактеристики

Избор на клиент