• Новак
Униз Ранец Лаптоп Училишна Торба Носете Дневна Торба

Униз Ранец Лаптоп Училишна Торба Носете Дневна Торба

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Овој ранец е изработен од издржлив полиестер, добра пропустливост на воздухот и дисипација на топлина со две ремени за рамо кои нудат лесно носење и зајакнување на силата, го ублажуваат притисокот на рамото кога се носат долго време. Лесен дизајн, дизајн на Шиење, мултифункционален и модерен стилски. Дизајн на пренасочување што дише, внатрешната текстура на фино, потење дише, за да се постигне удобен ефект на ладење. Со модерен едноставен изглед кој никогаш не излегува од мода, издржлива конструкција и детали за целодневна удобност при носење, овој минималистички ранец е задолжителен за секојдневно патување до училиште или повремено секојдневно патување. За Секоја Возраст И Пригода-ранецот е доволно стилски за секојдневна и студентска употреба, додека дизајнот обезбедува мултифункционалност. Ранецот е совршен за млади тинејџери, девојки и дами. Основниот повеќенаменски дневен пакет за повеќето ваши потреби, лесен за усогласување на облеката, погоден за кратко патување, работа, шопинг, универзитет, училиште итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент