• Новак
Машки Лабораторија Со Средна Должина

Машки Лабораторија Со Средна Должина

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Дизајниран да ги обезбеди вашите најважни работи, овој лабораториски капут нуди три предни џебови, два внатрешни џебови и страничен пристап. Зашиените набори на задниот ремен додаваат убав детал за завршна обработка. Микросандед Твил 65% Полиестер/35% Памук.

Главните карактеристики

Избор на клиент