• Новак
Орли Лак За Нокти-Оуи - #20049

Орли Лак За Нокти-Оуи - 20049

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Розово/Виолетово Дуо Хром Треперливо Е еден од најпознатите брендови во индустријата за нокти. Орли сезонски воведува нови колекции и ја ажурира својата низа постојани лакови и лакови. Со вредно анализирање на модните трендови и прецизно мешање на нијанси, Орли воспостави динамична палета составена од суптилни чистачи, живописни креми, блескави треперења, мазни сјаеви и жешки неони. Секој Лак Орли е ослободен од ДБП, Толуен, Формалдехид и ја содржи нивната наградувана Капа за Држење. Покриеност без ленти и способност за четка и секоја нијанса за брзо сушење е формулирана со УВ инхибитори за да се спречи избледување и пожолтување.Широк спектар на нијанси за дополнување на модните трендовиприроден бисер за сјај и издржливост инхибиторите на јув спречуваат покривање без бледнее-брзо сушење ОРЛИ ЛАК ЗА Нокти За Жени, #20049 Уи, 0,6 фл оз : Воведен од дизајнерската куќа НА ОРЛИ. Сенката за брзо сушење е формулирана со УВ инхибитори за да се спречи избледување и пожолтување.

Главните карактеристики

Избор на клиент