• Новак
Лондон Пејзаж Рачно Нацртан Стил Прозорци Завеси За Дневна Соба Детска Спална Соба Прозорец Третман Ролетни Кујна Завеси

Лондон Пејзаж Рачно Нацртан Стил Прозорци Завеси За Дневна Соба Детска Спална Соба Прозорец Третман Ролетни Кујна Завеси

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

1, забелешка За Дизајн : 3д печатена, изработена ОД трислојна внатрешна ткаена природна ткаенина од микрофибер, која е мека, свиленкаста, рамна и пријателска за кожата, а исто така ја блокира сончевата светлина, штити од УВ зраци и обезбедува голема приватност. 2, Најдобар Избор : Овие шармантни декоративни панели за третман на прозорци за заштеда на енергија се функционални и модерни, имаат високи карактеристики на топлинска изолација, затемнување на просторијата, енергетски ефикасни, намалување на бучавата и додавање на приватност. 3, Совршен Дизајн : Дизајнирани Со печатена Сина Зелена шема, тие ќе го освежат и осветлат вашиот простор, добро ќе се украсуваат за домашна употреба и деловна употреба.Овие завеси се достапни во различни бои и големини, лесно можете да ги споите со вашиот постоечки домашен декор. 4, Лесна Нега : Кавга бесплатно за чистење на овој стилски прозорец завеси. Машинско перење работливо за лесно одржување, користете само белило без хлор кога е потребно. Паѓајте суво ниско и топло железо колку што е потребно. 5, Белешка За Големина : вкупната ширина на големината е поделена на 2 парчиња една спроти друга, на пример : ширина 100см * должина 160см = 50см * 160см * количина 2 парчиња, должината останува непроменета. 6, Забелешка : Поради различни монитори, бојата е малку поинаква. Ве молиме споредете со вашата големина пред купувањето. Поради рачно мерење, големината ќе има грешка од 1-3 см. 7, забелешка : стандардно испраќаме 2-парче поделени завеси во оваа големина!. 8, ние Исто Така Можеме да прилагодиме едно парче цели завеси со оваа големина. 9, ако ви треба една завеса, ве молиме означете или оставете порака во услугата за клиенти. 10, Специјална забелешка : продаваме само ткаенини за завеси, не опремени со прачки за завеси, римски шипки и други додатоци. Материјал : полиестер. Количина : 2 парчиња/1 сет. Опис на моделот : 2 парчиња завеси се шарени за да се комбинираат во една целосна шема.

Главните карактеристики

Избор на клиент