• Новак
Сет на крпи за бања со 4 парчиња, морнарица - во која има антимикробна технологија Intellifresh

Сет на крпи за бања со 4 парчиња, морнарица - во која има антимикробна технологија Intellifresh

DEN 399.84
Пристапност
Во достапна форма

Никој не сака смрдлива крпа за бања и сепак ова е вообичаен проблем што многумина од нас го имаат секој ден. Сите свежи производи се третираат со вградена заштита Intellifresh што ги неутрализира мирисите што доаѓаат во контакт со текстил. Може да се одморите лесно да знаете дека патентираната технологија за свежина работи за да ги одржите вашите ткаенини чисти и да мирисаат свежи. Овие крпи за бања ќе останат мирисани свежи, употреба по употреба и миење по миењето. Затоа, одете напред и уживајте во таа бања или туш без да се грижите за смрдливи, миризливи крпи за бања! Поради сет за крпи за бања со 4 парчиња, морнарица - во која има антимикробна технологија Intellifresh, напојувана од антимикробна технологија Intellifresh Silvadur од Дупонт. 100% чешел со чешлање со прстен. Кадифен, мек и апсорбиран. Машинско миење за лесно чистење. Подебелите крпи за бања Додадете задебелен рафал боја на вашата бања. Сетот вклучува : (4) 30x54 крпи за бања. Оеко Текс направен во зелена сертифицирана.

Главните карактеристики

Избор на клиент