• Новак
Puawkoer Печатени Обликувач Назад Стомакот Долна Облека Корсет Контрола На Жените Обликувана Облека Bunbust Up Чипка Обликувана Облека Чевли И Додатоци XS Жолта

Puawkoer Печатени Обликувач Назад Стомакот Долна Облека Корсет Контрола На Жените Обликувана Облека Bunbust Up Чипка Обликувана

DEN 287.84
Пристапност
Во достапна форма

Што добивате : 1 ПАРЧЕ Corset Material : Polyester1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењегустина : Стандарден Стил : Секојдневен2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Корсетот е дизајниран според ergономски принципи за да помогне во прилагодување на распределбата на телото, обликување на грациозната крива на телото, исто така може ефикасно да помогне во прилагодување на половината и нозете за да ја направите жената поубава, само уживајте во тоа и обликувајте го вашето тело за да бидете повеќе во секунда!Одговара : Одговара на големината 4. рачно перење Без Пегла/Без Машинско Перење/ Без белење / Без Хемиско чистење сезона : Сите сезони пол : Жени Како Да се мијат : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Тип На Шема : Печатена Прилика : табела За Дневна Големина : . Големина : XXS САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 70cm/27.56"-75cm/29.53" Половината : 50cm/19.69"-55cm/21.65"Големина : XS САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 75cm/29.53"-80cm/31.50" Половината : 55cm/21.65"-60СМ/23.62"ГОЛЕМИНА : с сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 80см/31.50"-85см/33.46" половината : 60см/23.62"-65см/25.59"ГОЛЕМИНА : м сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 85см/33.46"-90см/35.43" половината : 65см/25.59"-70СМ/27.56"големина : л сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 90см/35.43"-95см/37.40" половината : 70см/27.56"-75СМ/29.53"големина : xl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 95см/37.40"-100см/39.37" половината : 75см/29.53"-80см/31.50"големина : ххл Сад : 16 Велика британија : 20 еу : 46 биста : 100см/39.37"-105СМ/41.34" Половината : 80см/31.50"-85см/33.46"Големина : хххл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 БИСТА : 105СМ/41.34"-110см/43.31" половината : 85см/33.46"-90см/35.43" пол : жени. Што Добивате : 1пц Корсет. Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Одговара : Одговара На Големината. Сезона : Сите Сезони.

Главните карактеристики

Избор на клиент